0538 893 28 58     0538 893 28 58
info@guvencilingirevi.org     Talep Formu
0538 893 28 58     0538 893 28 58 7/24     info@guvencilingirevi.org     Servis Talep Formu
profesyonel çilingir servisi!
Güven Çilingir Evi

Yenidoğan Çilingir

28 Ocak 2023     3804 Görüntüleme

Yenidoğan Çilingir

Son zamanlarda Çilingirlik mesleğini bir hayli değişik meslek grubundan insanların yan iş olarak icra ettiğini görmekteyiz. Son derece az bulunan çilingir ustaları ve işin ehli olan kimseleri seçerken artık büyük şehirlerde daha da zorlanıyoruz. Kilit değiştirme, göbek değiştirme, kapı yayı, kapı hidroliği, kapı açma Çilingirin hizmet verdiği bir takım konulardır. Çilingirler sadece evin dış kapısını açmak için yoklar aynı zamanda evlerdeki tüm odaları ve arabaların bütün kapılarını da Çilingirler açmaktadır. Çelik kasa anahtarımı kaybettim veyahut kasa anahtarımı çaldırdım gibi zor vakitlerinizde hırsız kasamı açmaya çalışmış acaba açmış mı elimde anahtarım var kasamı açamıyorum ne yapmalıyım gibi vaziyetlerde anında bizi arayabilir gerekirse kasanızın şifrelerini değiştirelim daha önceki anahtarlarınız bulunsa dahi kasanızı açmasın. Son zamanlarda olduğu gibi daha önceki senelerde da anahtarın kaybolması kapıların açılması gibi problemler yurttaşların karşısına çıkmaktaydı. Çilingir çok emek isteyen bir iştir. Olası olan daha kısa müddette dairenizin kapılarını senin için açıyoruz. Kilitli kalan pencere ve çelik kapılarınız için artık şehrin her noktasına gelerek sizlere destekler veren bu alanda profesyonel olmuş olan nitelikli Yenidoğan Çilingir ustalarımız sizlere vermekte oldukları destekleri ile karşınızdadır. Özellikle de çelik kapılar için üretilen son teknoloji deneyimli kilit sistemi ile tanışmadıysanız hemen bizi arayın ve güvenliğinizi daha üst düzeye çıkartalım sana daha huzurlu bir yaşam alanını oluşturalım. Yenidoğan Çilingir firması olarak sizler de günümüzün en büyük destekleri ile çilingir ustalarımızın en çok kazandıran ve uygulama olarak da internet site üzerinden göreceğiniz iletişim oturumu üzerinden de hemen her şekilde katkı ve desteklerimiz sizleri bekliyor.

 

    Sıkça Sorulan Sorular

  • Yenidoğan Çilingir Ücreti Ne Kadar?Her iş farklıdır. Yenidoğan Çilingir fiyatı, çilingir ne zaman gelir,yaptığı işçilik,işin durumu ve kilide göre değişmektedir. Bu yüzden sabit bir fiyat hakkında konuşmak doğru değildir.Söylemesi mümkün olan, çevredeki en uygun fiyatın bizde olmasıdır.
  • Yenidoğan Çilingir Kapıyı ne kadara açar?Çilingirin kapıyı ne kadara açacağı konusunda yine duruma göre değişkenlik gösterebilmektedir. Kilit değişir veya göbek değişir değişmez vs. hepsi fiyatı etkilemektedir. Yenidoğan Çilingir olarak fiyat hakkında itina ile söyleyebileceğimiz tek şey,piyasada en uygun fiyat bizdedir.
  • Yenidoğan Çilingir kapıyı nasıl açar?Sertifikalı uzman ekiplerden oluşan anahtarcı kadromuz,yılların verdiği deneyim ile kapınızı özel el aletleriyle sadece dakikalar içerisinde açıyoruz. Ustalık ve iş ahlakı yüksek ekibimiz ile kapınızın veya kilidinizin açılacağını garanti ediyoruz. Çoğu zaan kapınız hasar almadan açılır. Eğer kapınız hasar görecek ise,bunu personelimiz size önceden bilgi veriyor, ve sizden gelecek talep doğrultusunda ve kapı açma işlemine başlıyor. Yenidoğan Çilingir  
  • Yenidoğan Çilingir Hasarsız Kapı Açma?Yenidoğan Çilingir servisimizin tecrübeli uzman çilingir ekipleri sayesinde Kapınız hasar almadan açılıyor. Kapı kilitli değil ise kapıyı hasarsız açar Kapı kilitliyse genelde silindir delinmek zorundadır. Kapnız daha fazla hasar görmeden ekibimiz kapıyı açarlar. Adrese gelen ustalarımız her ihtimale karşı yanında bol ve çeşitli markalara ait kilit ve silindir getirmektedir. İhtiyaç halinde değişim yapılmaktadır.Kilidinizi bu sayede ikinci sefer geri gelmek zorunda kalmadan ihtiyaçlarını hemen giderebilirler.


BİLGİLENDİRME

Çilingir Hizmeti

Güven Çilingir Evi Olarak İstanbul Anadolu Yakasına 7 gün 24 Saat Mobil Acil Çilingir Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Çilingir Servis Numaramız:

0538 893 28 58

ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLER