0538 893 28 58     0538 893 28 58
info@guvencilingirevi.org     Talep Formu
0538 893 28 58     0538 893 28 58 7/24     info@guvencilingirevi.org     Servis Talep Formu
profesyonel çilingir servisi!
Güven Çilingir Evi

Koşuyolu Çilingir

28 Ocak 2023     2004 Görüntüleme

Koşuyolu Çilingir

Koşuyolu Çilingir, her zaman bu tür sorunlarla karşılaşmamak için çabalamıştır ve bugüne kadar hizmet verdiğimiz bütün müşterilerimiz bizden hoşnut kalmıştır. Asıl ehemmiyetli olan kapınıza daha az zararı vererek o kapıyı açmaktır. Tıpkı yukarıdaki olay gibi mesela evden dışarı çıktığımızda kapıyı kapattığımızda anahtarın içeride kaldığını fark ederiz veya dışarıdan eve geldiğimizde anahtarımızın kaybolduğunu ve kapımızı nasıl açacağımızı düşünürüz. Çilingir yılların tecrübesiyle hizmet vermekte ve sakinleri tarafından oldukça seçenek edilen bir servistir. Her daim İstanbul’un küçük, kocaman tüm mahallelerine hizmet veren, daha önceki tip kasa kilidi, oto kilidi, çelik kapı ve her türlü kapı kilidini, profesyonel ekibi ile mevcut ürünlerinize zarar vermeden değiştirmektedir. Anahtarınızı mı kaybettiniz ya da anahtarı içeride mi unuttunuz? Yok, yok daha kötüsü anahtarınız kapıyı açarken mi kırıldı? Sakın dert etmeyin. Ayrı olarak her türlü anahtar yapımı, Koşuyolu Çilingir çelik para kasaları açma ve anahtar yedekleme işlemleri yapıyoruz. Olası olan daha kısa müddette dairenizin kapılarını senin için açıyoruz. Ayrı olarak araç kapısı açma, çelik para kasaları tamir ve açımı, immobilizer (Çipli) oto anahtarı yedekleme, alarm, bariyer, kepenk kumandaları çoğaltma işleri yapmaktayız. Bir anakent şehir olan ve sürekli kalabalıklaşan gibi bir ilde kocaman sorun olan güvenlik zafiyetini çözmek için, daha başlıca önlem kapı kilitlerinizi değiştirmektir. Bizlere hemen telefon numaramızdan ulaşın ve hizmetlerimizden yararlanın.

 

    Sıkça Sorulan Sorular

  • Koşuyolu Çilingir Ücreti Ne Kadar?Her iş farklıdır. Koşuyolu Çilingir fiyatı, çilingir ne zaman gelir,yaptığı işçilik,işin durumu ve kilide göre değişmektedir. Bu yüzden sabit bir fiyat hakkında konuşmak doğru değildir.Söylemesi mümkün olan, çevredeki en uygun fiyatın bizde olmasıdır.
  • Koşuyolu Çilingir Kapıyı ne kadara açar?Çilingirin kapıyı ne kadara açacağı konusunda yine duruma göre değişkenlik gösterebilmektedir. Kilit değişir veya göbek değişir değişmez vs. hepsi fiyatı etkilemektedir. Koşuyolu Çilingir olarak fiyat hakkında itina ile söyleyebileceğimiz tek şey,piyasada en uygun fiyat bizdedir.
  • Koşuyolu Çilingir kapıyı nasıl açar?Sertifikalı uzman ekiplerden oluşan anahtarcı kadromuz,yılların verdiği deneyim ile kapınızı özel el aletleriyle sadece dakikalar içerisinde açıyoruz. Ustalık ve iş ahlakı yüksek ekibimiz ile kapınızın veya kilidinizin açılacağını garanti ediyoruz. Çoğu zaan kapınız hasar almadan açılır. Eğer kapınız hasar görecek ise,bunu personelimiz size önceden bilgi veriyor, ve sizden gelecek talep doğrultusunda ve kapı açma işlemine başlıyor. Koşuyolu Çilingir  
  • Koşuyolu Çilingir Hasarsız Kapı Açma?Koşuyolu Çilingir servisimizin tecrübeli uzman çilingir ekipleri sayesinde Kapınız hasar almadan açılıyor. Kapı kilitli değil ise kapıyı hasarsız açar Kapı kilitliyse genelde silindir delinmek zorundadır. Kapnız daha fazla hasar görmeden ekibimiz kapıyı açarlar. Adrese gelen ustalarımız her ihtimale karşı yanında bol ve çeşitli markalara ait kilit ve silindir getirmektedir. İhtiyaç halinde değişim yapılmaktadır.Kilidinizi bu sayede ikinci sefer geri gelmek zorunda kalmadan ihtiyaçlarını hemen giderebilirler.


BİLGİLENDİRME

Çilingir Hizmeti

Güven Çilingir Evi Olarak İstanbul Anadolu Yakasına 7 gün 24 Saat Mobil Acil Çilingir Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Çilingir Servis Numaramız:

0538 893 28 58

ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLER