0538 893 28 58     0538 893 28 58
info@guvencilingirevi.org     Talep Formu
0538 893 28 58     0538 893 28 58 7/24     info@guvencilingirevi.org     Servis Talep Formu
profesyonel çilingir servisi!
Güven Çilingir Evi

Kısıklı Çilingir

28 Ocak 2023     2986 Görüntüleme

Kısıklı Çilingir

Kapınızı açmaya gelen kişinin taktığı yeni kilidin anahtarının kopyasını almamış olduğundan emin olmanız gerekir. Bu sayede daha fazla kaygı duymanıza gerek kalmadan yaşadığınız bu meseleden kurtularak kapalı olan kapıların açılmasını hızlandırmış oluyoruz. Artık anahtarınız kaybolduğunda hiç kara kara düşünmenize gerek yok. Her türlü yerli ve Avrupa anahtarların çoğaltım işleri, yedekleme yapılır. İle ilgili uzman Çilingirlerimiz meselenizi çözecek ve sana yardımcı olacaklardır. Çilingirciler eskisi bunun gibi kilidi tak ve git diye bitmiyor. KISIKLI Çilingir hizmetimizde sana tüm araçların kapılarını açma, anahtar kopyalama, kumanda değiştirme, kap değişimi, pil değişimi gibi tüm araç ile ilgili alandaki işleriniz yapılmaktadır. Çilingir ustalarının kapı açmakta kullandığı ana malzeme ve el aletleri, delgi, tezgâh ve el Presi, çark, zımpara, kasa anahtar makinesi, bilyeli ve şifreli anahtar makinesi, anahtar yapma makinesi, ham ve işlenmemiş anahtar, cip detektörü, çeşitli ebatlarda tornavida ve pense sayılabilir. Her marka modelde Otomobil ve daire, ev, Büro, Fabrika ile İş yerleri kilitleri zarar görmeden açılır. Çilingir olarak İstanbul’un her bölgesine 15 dakika içeresinde KISIKLI Çilingir hizmeti veriyoruz. Bu saatten sonra gelen işler sabah için randevulu alınmaktadır. Çilingirlik mesleği tecrübe ve güven gerektiren bir meslektir. Bir hayli firmaya ait otomobillerin kapı problemleri meselesiz bir biçimde çözülür. Çelik para kasaları bilhassa çok acil Çilingir bulunması konusundan ehemmiyetli bir hizmet şeklidir bizim içinde müşterimiz içinde bundan dolayı 24 saat çelik kasa açma servislerimiz senin için tüm İstanbul ve etraf iller genelinde çalışmaktadır.

 

    Sıkça Sorulan Sorular

  • Kısıklı Çilingir Ücreti Ne Kadar?Her iş farklıdır. Kısıklı Çilingir fiyatı, çilingir ne zaman gelir,yaptığı işçilik,işin durumu ve kilide göre değişmektedir. Bu yüzden sabit bir fiyat hakkında konuşmak doğru değildir.Söylemesi mümkün olan, çevredeki en uygun fiyatın bizde olmasıdır.
  • Kısıklı Çilingir Kapıyı ne kadara açar?Çilingirin kapıyı ne kadara açacağı konusunda yine duruma göre değişkenlik gösterebilmektedir. Kilit değişir veya göbek değişir değişmez vs. hepsi fiyatı etkilemektedir. Kısıklı Çilingir olarak fiyat hakkında itina ile söyleyebileceğimiz tek şey,piyasada en uygun fiyat bizdedir.
  • Kısıklı Çilingir kapıyı nasıl açar?Sertifikalı uzman ekiplerden oluşan anahtarcı kadromuz,yılların verdiği deneyim ile kapınızı özel el aletleriyle sadece dakikalar içerisinde açıyoruz. Ustalık ve iş ahlakı yüksek ekibimiz ile kapınızın veya kilidinizin açılacağını garanti ediyoruz. Çoğu zaan kapınız hasar almadan açılır. Eğer kapınız hasar görecek ise,bunu personelimiz size önceden bilgi veriyor, ve sizden gelecek talep doğrultusunda ve kapı açma işlemine başlıyor. Kısıklı Çilingir  
  • Kısıklı Çilingir Hasarsız Kapı Açma?Kısıklı Çilingir servisimizin tecrübeli uzman çilingir ekipleri sayesinde Kapınız hasar almadan açılıyor. Kapı kilitli değil ise kapıyı hasarsız açar Kapı kilitliyse genelde silindir delinmek zorundadır. Kapnız daha fazla hasar görmeden ekibimiz kapıyı açarlar. Adrese gelen ustalarımız her ihtimale karşı yanında bol ve çeşitli markalara ait kilit ve silindir getirmektedir. İhtiyaç halinde değişim yapılmaktadır.Kilidinizi bu sayede ikinci sefer geri gelmek zorunda kalmadan ihtiyaçlarını hemen giderebilirler.


BİLGİLENDİRME
Güven Çilingir Evi Olarak İstanbul Anadolu Yakasına 7 gün 24 Saat Mobil Acil Çilingir Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Çilingir Servis Numaramız:

0538 893 28 58

ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLER