0538 893 28 58     0538 893 28 58
info@guvencilingirevi.org     Talep Formu
0538 893 28 58     0538 893 28 58 7/24     info@guvencilingirevi.org     Servis Talep Formu
profesyonel çilingir servisi!
Güven Çilingir Evi

Kandilli Çilingir

28 Ocak 2023     1860 Görüntüleme

Kandilli mahallesi çilingir

Kırtasiyeciler, ayakkabıcılar, tuhafiyeciler ve daha niceleri. İstanbul dışında olmanız dahi problem değil. Çilingir olarak kapınıza gelelim, işinizi görelim. Kandilli Çilingir anahtarcı servisimiz de sana dükkânımız da anahtar kopyalama, çoğaltma işlemlerini özen ile bitirmekteyiz. Bunu nereden biliyorsunuz diye sorsanız, nedeni ise müşterilerimiz tanıdıklarını bize yönlendirmektedir. Ayrı olarak immobilizer(Çipli)otomobil anahtarları ve alarm kumandaları yedekleme yapılır. Hırsızlığa karşı yüksek güvenlikli kilitlerin satışı ve montajı yapılır. Anahtar hizmetimiz sabah 09,00 akşam 21,00′ e kadar verilmektedir. Aracınız Elektronik İmmobilizer Sistemli de olabilir, korkmanız için bir sebep yok. Çelik kasalar da Kandilli Çilingir tarafından açılır çünkü onların da anahtarları vardır. Bu vaziyet bizim moralimizi bozar ve bizi çaresiz hissettirir. Kilidiniz içeride kaldıysa anında bizi arayın, araba kilidini açmakta uzman olan Çilingirimiz bu sorununuzu çözecektir. Çelik kasalar da Çilingirler tarafından açılır çünkü onların da anahtarları vardır. Evinize hırsız girdikten sonra genellikle hırsızlar kapı anahtarınızı kırarlar bu nedenle anahtarlarınızı değiştirmeniz gerekir. Gelin kaliteli ve sağlam kilitlerimizden beğendiğiniz kilit modelini eskisiyle değiştirelim. Senin ihtiyacı olan daha yakın anahtarcı ustalarımız ile sadece kapı açma ve kilit değişim işlerimiz yanında her türlü oto anahtarları kayıp ya da yedek yapımı için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bizler uzman kadromuzla eksiksiz servis vermekteyiz. İstanbul da mı yaşıyorsunuz? Arabanızın kilidi bozuldu ve ne yapacağınızı şaşırdınız? Çilingir hizmetinden faydalanmaya ne dersiniz? Arabanızın kilidini hatıranda verdiğiniz adrese gelerek onarmakta ve seni yolunuzdan alıkoyan bu meseleye cevap oluşturabilmekteyiz.

 

    Sıkça Sorulan Sorular

  • Kandilli Çilingir Ücreti Ne Kadar?Her iş farklıdır. Kandilli Çilingir fiyatı, çilingir ne zaman gelir,yaptığı işçilik,işin durumu ve kilide göre değişmektedir. Bu yüzden sabit bir fiyat hakkında konuşmak doğru değildir.Söylemesi mümkün olan, çevredeki en uygun fiyatın bizde olmasıdır.
  • Kandilli Çilingir Kapıyı ne kadara açar?Çilingirin kapıyı ne kadara açacağı konusunda yine duruma göre değişkenlik gösterebilmektedir. Kilit değişir veya göbek değişir değişmez vs. hepsi fiyatı etkilemektedir. Kandilli Çilingir olarak fiyat hakkında itina ile söyleyebileceğimiz tek şey,piyasada en uygun fiyat bizdedir.
  • Kandilli Çilingir kapıyı nasıl açar?Sertifikalı uzman ekiplerden oluşan anahtarcı kadromuz,yılların verdiği deneyim ile kapınızı özel el aletleriyle sadece dakikalar içerisinde açıyoruz. Ustalık ve iş ahlakı yüksek ekibimiz ile kapınızın veya kilidinizin açılacağını garanti ediyoruz. Çoğu zaan kapınız hasar almadan açılır. Eğer kapınız hasar görecek ise,bunu personelimiz size önceden bilgi veriyor, ve sizden gelecek talep doğrultusunda ve kapı açma işlemine başlıyor. Kandilli Çilingir  
  • Kandilli Çilingir Hasarsız Kapı Açma?Kandilli Çilingir servisimizin tecrübeli uzman çilingir ekipleri sayesinde Kapınız hasar almadan açılıyor. Kapı kilitli değil ise kapıyı hasarsız açar Kapı kilitliyse genelde silindir delinmek zorundadır. Kapnız daha fazla hasar görmeden ekibimiz kapıyı açarlar. Adrese gelen ustalarımız her ihtimale karşı yanında bol ve çeşitli markalara ait kilit ve silindir getirmektedir. İhtiyaç halinde değişim yapılmaktadır.Kilidinizi bu sayede ikinci sefer geri gelmek zorunda kalmadan ihtiyaçlarını hemen giderebilirler.


BİLGİLENDİRME
Güven Çilingir Evi Olarak İstanbul Anadolu Yakasına 7 gün 24 Saat Mobil Acil Çilingir Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Çilingir Servis Numaramız:

0538 893 28 58

ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLER