0538 893 28 58     0538 893 28 58
info@guvencilingirevi.org     Talep Formu
0538 893 28 58     0538 893 28 58 7/24     info@guvencilingirevi.org     Servis Talep Formu
profesyonel çilingir servisi!
Güven Çilingir Evi

Kuyubaşı Çilingir

28 Ocak 2023     1748 Görüntüleme

Kuyubaşı Çilingir

Oto anahtarları, immobilizer Çipli anahtarlar kopyalanır. Günümüzün en kapsamlı araç ve malzeme donanımlarına sahip olan tüm bu PVC ve diğer çelik kapı ve pencerelerinizi ev ve iş yerleriniz bağlamında kilitli kaldığı anda bizlere erişerek bu sorunu çözmenizde yardım ve destekler vermekte oluyoruz. Bu sayede acil durumlarda aramanız halinde sana yönlendirilen kişi tarafından yaşadığınız soruna çözüm bulunur. Her daim İstanbul’un küçük, kocaman tüm semtlerine hizmet veren eski tip kasa kilidi, oto kilidi, çelik kapı ve her türlü kapı kilidini, profesyonel ekibi ile mevcut ürünlerinize zarar vermeden değiştirmektedir. Maharet giderek kazanılacak bir eylemdir. Kuyubaşı Çilingir fiyatlarımız için bizleri iletişim numaralarımızdan arayarak ayrıntılı bilgiye sahip olabilirsiniz. Elinizde yedek anahtar bile olsa kapıyı dışarıdan açamazsınız çünkü kilit tıkanmış durumdadır. Faaliyetlerine 2010 senesinden beri İstanbul da devam eden şirketimiz müşteri memnuniyetini asal alan çalışma anlayışı ile ürün ve hizmette kaliteyi, daha uygun koşullarla sunmaktadır. Bizler yıllardır bu iş içersin de olduğumuz için Ekipmanlarımızla geliyoruz ve sadece bir dakika gibi kısa bir süre içerisinde kapınızı açıyoruz. Kuyubaşı Çilingir olarak 2010 yılından bu yana hizmetimizi 7/24 sürdürüyoruz. Bu yüzden sana verilen fiyata itiraz yerine biraz anlayış ve itibar etmenizi arz ederiz. Ustalarımız ve son teknoloji Ekipmanlarımız ile birlikte de en kısa süre içerisin de yerinde tespitlerimiz neticesin de sizlere hizmetimizi sunuyoruz. Ayrı olarak araç kapısı açma, çelik para kasaları tamir ve açımı, immobilizer (Çipli) oto anahtarı yedekleme, alarm, bariyer, kepenk kumandaları çoğaltma işleri yapmaktayız.

 

    Sıkça Sorulan Sorular

  • Kuyubaşı Çilingir Ücreti Ne Kadar?Her iş farklıdır. Kuyubaşı Çilingir fiyatı, çilingir ne zaman gelir,yaptığı işçilik,işin durumu ve kilide göre değişmektedir. Bu yüzden sabit bir fiyat hakkında konuşmak doğru değildir.Söylemesi mümkün olan, çevredeki en uygun fiyatın bizde olmasıdır.
  • Kuyubaşı Çilingir Kapıyı ne kadara açar?Çilingirin kapıyı ne kadara açacağı konusunda yine duruma göre değişkenlik gösterebilmektedir. Kilit değişir veya göbek değişir değişmez vs. hepsi fiyatı etkilemektedir. Kuyubaşı Çilingir olarak fiyat hakkında itina ile söyleyebileceğimiz tek şey,piyasada en uygun fiyat bizdedir.
  • Kuyubaşı Çilingir kapıyı nasıl açar?Sertifikalı uzman ekiplerden oluşan anahtarcı kadromuz,yılların verdiği deneyim ile kapınızı özel el aletleriyle sadece dakikalar içerisinde açıyoruz. Ustalık ve iş ahlakı yüksek ekibimiz ile kapınızın veya kilidinizin açılacağını garanti ediyoruz. Çoğu zaan kapınız hasar almadan açılır. Eğer kapınız hasar görecek ise,bunu personelimiz size önceden bilgi veriyor, ve sizden gelecek talep doğrultusunda ve kapı açma işlemine başlıyor. Kuyubaşı Çilingir  
  • Kuyubaşı Çilingir Hasarsız Kapı Açma?Kuyubaşı Çilingir servisimizin tecrübeli uzman çilingir ekipleri sayesinde Kapınız hasar almadan açılıyor. Kapı kilitli değil ise kapıyı hasarsız açar Kapı kilitliyse genelde silindir delinmek zorundadır. Kapnız daha fazla hasar görmeden ekibimiz kapıyı açarlar. Adrese gelen ustalarımız her ihtimale karşı yanında bol ve çeşitli markalara ait kilit ve silindir getirmektedir. İhtiyaç halinde değişim yapılmaktadır.Kilidinizi bu sayede ikinci sefer geri gelmek zorunda kalmadan ihtiyaçlarını hemen giderebilirler.


BİLGİLENDİRME

Çilingir Hizmeti

Güven Çilingir Evi Olarak İstanbul Anadolu Yakasına 7 gün 24 Saat Mobil Acil Çilingir Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Çilingir Servis Numaramız:

0538 893 28 58

ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLER